
Тяга стабілізатора SASIC PEUGEOT 306 406 607 CITROEN C5 стійка переднього стабілізатора ПІЖО СИТРОЕН 320 мм
350 ₴
- В наявності
- Код: В208743
+380 (68) 813-98-43
Ігорповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стабілізатора PEUGEOT 306 406 607 CITROEN C5 стійка переднього стабілізатора ПІЖО СИТРОЕН
| Місце встановлення | передн |
| Сторона встановлення | Прав / Лев |
| Розмір різі | M12 мм |
| Крок різі | 1.75 мм |
| Довжина | 320.0 мм |
| Кількість замонтованих в автомобілі | 2.0 шт. |
Застосування:
CITROEN
C5
XANTIA
XSARA
ZX
PEUGEOT
106
306
406
607
PARTNER
Артикул: У208743
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C5, 406, 607 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Reinhoch |
| Країна виробник | Франція |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | У208743 |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴
