
Задний тормозной диск HYUNDAI SONATA LF KIA OPTIMA диск тормоза FERODO ХЮНДАЙ КИА 262mm
1 690 ₴
- В наявності
- Код: B443156
+380 (68) 813-98-43
Ігорповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Задний тормозной диск HYUNDAI SONATA KIA OPTIMA диск тормоза ХЮНДАЙ КИА
Применение:
HYUNDAI
- ELANTRA
- SONATA
- i30
Kia
- OPTIMA
Характеристики:
- Место установки задн.
- Сторона установки Прав / Лев
- Наружный диаметр 262.0 мм
- Толщина 10.0 мм
Артикул: B443156
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sonata, Optima, I30, Elantra, i30 |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип | Невентильовані |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Зовнішній діаметр | 262 мм |
| Діаметр маточини | 76 мм |
| Виробник | Bosch |
| Товщина | 10 мм |
| Країна виробник | Великобританія |
| Код запчастини | B443156 |
| Стан | Новий |
| Діаметр диска | 262 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 690 ₴

