
Задній гальмівний диск HYUNDAI SONATA NF YF KIA OPTIMA диск гальма ХюнДАЙ КІА 284mm
1 250 ₴
- В наявності
- Код: B243156
+380 (68) 813-98-43
Ігорповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Задний тормозной диск HYUNDAI SONATA KIA OPTIMA диск тормоза ХЮНДАЙ КИА
Применение:
- HYUNDAI
- ELANTRA
- SONATA
- i30
- x35
- GRANDEUR
Kia
- K5
- CEE'D
- OPIRUS
- OPTIMA
- SPORTAGE
Характеристики:
- Место установки задн.
- Сторона установки Прав / Лев
- Наружный диаметр 284.0 мм
- Толщина 10.0 мм
Артикул: B243156
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Sonata, Opirus, Optima, I30, Elantra, Ceed, Sportage, i30, Grandeur |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип | Невентильовані |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Зовнішній діаметр | 284 мм |
| Діаметр маточини | 76 мм |
| Виробник | ABE |
| Товщина | 10 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B243156 |
| Стан | Новий |
| Діаметр диска | 284 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴
