
Передній гальмівний диск HYUNDAI KIA диск гальмівний вентильований ХЮНДАЙ КІА 280 mm
1 720 ₴
- Під замовлення
- Код: B243221
Відправка з 21 квітня 2026+380 (68) 813-98-43
Ігорповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Передній гальмівний диск HYUNDAI KIA диск гальмівний вентильований ХЮНДАЙ КІА
Застосування:
HYUNDAI
- ELANTRA
- KONA
- SONATA
- TUCSON
- i30
KIA
- CEED
- CERATO
- NIRO
- OPTIMA
- PROCEED
- SELTOS
- SOUL
- SPORTAGE
- XCEED
Характеристики:
- Місце встановлення передн
- Сторона встановлення Прав / Лев
- Зовнішній діаметр 280.0 мм
- Товщина 26.0 мм
- Тип диска Вентильований
- Вага 7,50 kg
Артикул: B243221
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Elantra, i30, i40, Sonata, Tucson, Optima, Soul, Sportage, Ceed, Cerato |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Зовнішній діаметр | 280 мм |
| Виробник | Blue Print |
| Товщина | 26 мм |
| Країна виробник | Великобританія |
| Код запчастини | B243221 |
| Стан | Новий |
| Діаметр диска | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | Sonata |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 720 ₴


