
Передній гальмівний диск ALFA ROMEO FIAT JEEP CHRYSLER диск гальма АЛЬФА РОМОО ФІАТ ДЖІП КРАЙСЛЕР 305 мм
1 980 ₴
- В наявності
- Код: В167382
+380 (68) 813-98-43
Ігорповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Передній гальмівний диск ALFA ROMEO FIAT JEEP CHRYSLER диск гальма АЛЬФА РОМОО ФІАТ ДЖІП КРАЙСЛЕР 305 мм
Діаметр центрування [мм] 70.0
Висота [мм] 39.7
Мінімальна товщина [мм] 26.0
Товщина гальмівного диска (мм) 28.0
Ø фаски [мм] 110.0
Кількість отворів 5.0
Тип гальмівного диска вентильований
Розмір різі 16,6
Оброблення Високовуглецевий
Зовнішній діаметр [мм] 305.5
Сторона встановлення передній міст
Застосування:
ALFA ROMEO
159
BRERA
GIULIETTA
SPIDER
TONALE
CHRYSLER
200
FIAT
500X
JEEP
COMPASS
RENEGADE
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Jeep, Alfa Romeo, Chrysler, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Brera, 159, Spider, 500 |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Зовнішній діаметр | 305 мм |
| Діаметр маточини | 70 мм |
| Виробник | ABE |
| Товщина | 28 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | У167382 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Alfa Romeo |
| Модель | 159 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 980 ₴
